IMT SMILE & DESmod turné 2014

Dve najúspešnejšie Slovenské hudobné skupiny IMT Smile a DESmod sa spojili a  vydali na spoločné turné 2014. Vo vypredanej Aréne Poprad v sobotu 15.3.2014 nás čakala takmer 4 hodinová show plná skvelých piesní. Predskupinou koncertu bola žilinská skupina OFF. Spoločné turné bolo v znamení lásky a boli vyzvané prítomné páry, ktoré plánujú v blízkej budúcnosti zásnuby, aby tak urobili priamo na pódiu počas koncertu. Ale v Poprade nikto nenašiel odvahu požiadať svojho partnera o ruku priamo na javisku.

Koncert bol nabitý hitmi, ktoré pozná každý. IMT Smile začala svoju časť koncertu pesničkou Opri sa o mňa. Zazneli aj ďalšie hity ako Exotika s úžasnou svetelnou šou, Nedá sa ujsť a mnohé ďalšie skladby, ktoré rozospievali publikum. Ivan Tásler na konci koncertu IMT SMILE  sa sympaticky rozlúčil s divákmi, keď zišiel do hľadiska a s mnohými si podal ruku a prehodil pár slov.

Po krátkej prestávke nastúpil Desmod a nedal publiku ani trochu vydýchnuť. Energia Kuliho bola silne nákazlivá a publikum  sa dostalo znovu do varu. Okrem množstva hitov DESMOD okorenil svoje vystúpenie unplugged  pasážou, kde Kuly spieval za sprievodu klaviristu a huslistky Lucie Filipovej. Energiou nabitý koncert si vyslúžil dlhý potlesk, po ktorom nasledoval prídavok DESmodu – V dolinách.

2 komentáre

Komentáre