Kristína & Band – Poprad 21.12.2018

Kristína  – Poprad 21.12.2018

Kristína & Band,  vystúpili v predvianočnom čase na koncerte vo vypredanej Popradskej Aréne. Bol to úžasný zážitok, na ktorý sa prišlo pozrieť niekoľko generácií.  Kristína nesklamala a zaspievala výber zo svojho bohatého repertoáru vrátane svojich hitov  ako napr. Horehronie, Navždy, Ta ne, V sieti ťa mám, či Jabĺčko a i.   Prekvapením bol hosť Pavol Hammel, ktorý doplnil už aj tak skvelú atmosféru niekoľkými svojimi hitmi, pričom „Medulienka“ roztancovala deťúrence aj s maminami. Kristína nezabudla ani na svoj kraj a pridala niekoľko nádherných ľudových piesni, ktoré si s Kristínou zaspievalo aj publikom. Bol to nádherný večer plný spevu a energie.

 

HENRY TÓTH A JEHO VARIÁCIE PRE KEŽMAROK 02.05.2018

HENRY TÓTH A JEHO VARIÁCIE PRE KEŽMAROK 02.05.2018

Benefičné podujatie na podporu Gynekologicko – pôrodníckeho odd. Nemocnice Dr.Vojtecha Alexandra v Kežmarku, n.o.

Galakoncert Nely Pociskovej a Filipa Tůmu

Galakoncert Nely Pociskovej a Filipa Tůmu s 35-členným Komorným orchestrom z Banskej Bystrice, ktorý diriguje Adrian Kokoš. Koncert sa uskutočnil 10.7.2015 v drevenom artikulárnom kostole v Kežmarku počas festivalu Euróskeho ľudového remesla.

 

Tublatanka, Poprad 2014

Jedným z miest koncertného turné s názvom Cítim sa fajn rockovej skupiny Tublatanka, na ktorom oslávila  svoje 30. Výročie od založenia, sa vo štvrtok 24.4.2014, stal aj Poprad. V Aréne Poprad si fanúšikovia tejto skupiny vypočuli skladby, ktoré boli prierezom celej ich tvorby. V úvode zaznela skladba Cítim sa fajn z ich najnovšieho albumu rovnakého názvu. Pospomínali si na pesničky z ich 1. a 2. albumu, ako Dnes mám rande so svojím mestom, či Kúpim si kilo lásky, Môj starý dobrý kabát, ktorá vznikla ešte počas štúdia na gymnáziu; Láska drž ma ešte nad hladinou .

Hosťom koncertu bolo sláčikové kvarteto Adventure strings, ktoré ich doprevádzalo skladbami Nekončená pieseň, Loď do neznáma a tiež nechýbala rocková skladba Matka.

 

Koncert mal veľký úspech. Skladby tejto skupiny majú stále obľubu u publika rôznej vekovej kategórie.

Sisa Fehérová & Pitch Bender

 

V piatok 28.3.2014 v Dome kultúry v Poprade sa konal koncert  soul – jazzovej formácie Pitch Bender , hrajúcej autorské skladby soulu, jazzu a funky so speváčkou Sisou Féherovou. Sisa  Féherová je speváčka s originálnym hlasovým prejavom plným groovu a feelingu, ktorá je tiež autorkou textov.

Táto zostava mladých ľudí zahrala vynikajúci koncert originálnych a príjemných skladieb. Sú to mladí hudobníci, ktorí nie sú ešte u nás veľmi známi, čo sa prejavilo na menšom počte divákov. Ich kvalitný a profesionálny hudobný prejav si však v budúcnosti určite pritiahne viac poslucháčov.

 

IMT SMILE & DESmod turné 2014

Dve najúspešnejšie Slovenské hudobné skupiny IMT Smile a DESmod sa spojili a  vydali na spoločné turné 2014. Vo vypredanej Aréne Poprad v sobotu 15.3.2014 nás čakala takmer 4 hodinová show plná skvelých piesní. Predskupinou koncertu bola žilinská skupina OFF. Spoločné turné bolo v znamení lásky a boli vyzvané prítomné páry, ktoré plánujú v blízkej budúcnosti zásnuby, aby tak urobili priamo na pódiu počas koncertu. Ale v Poprade nikto nenašiel odvahu požiadať svojho partnera o ruku priamo na javisku.

Koncert bol nabitý hitmi, ktoré pozná každý. IMT Smile začala svoju časť koncertu pesničkou Opri sa o mňa. Zazneli aj ďalšie hity ako Exotika s úžasnou svetelnou šou, Nedá sa ujsť a mnohé ďalšie skladby, ktoré rozospievali publikum. Ivan Tásler na konci koncertu IMT SMILE  sa sympaticky rozlúčil s divákmi, keď zišiel do hľadiska a s mnohými si podal ruku a prehodil pár slov.

Po krátkej prestávke nastúpil Desmod a nedal publiku ani trochu vydýchnuť. Energia Kuliho bola silne nákazlivá a publikum  sa dostalo znovu do varu. Okrem množstva hitov DESMOD okorenil svoje vystúpenie unplugged  pasážou, kde Kuly spieval za sprievodu klaviristu a huslistky Lucie Filipovej. Energiou nabitý koncert si vyslúžil dlhý potlesk, po ktorom nasledoval prídavok DESmodu – V dolinách.

Ewa Farna

Koncert Ewy Farnej 28.11.2013 v Aquacity Poprad.

 

Nela Pocisková, Poprad

Nela Pocisková, Tour 2013. 8.11.2013 Poprad

Katarína Knechtová, Poprad 2013

IMT SMILE SVIT

IMT SMILE  25.5.2013 vo Svite.